pelleve

Zabieg Pelleve – innowacyjne ujędrnianie skóry kolan i ramion

Do lata zostało jeszcze trochę czasu, ale my już z utęsknieniem czekamy na pierwsze ciepłe i słoneczne dni. Jeśli chcesz podczas wakacji pochwalić się pięknym ciałem, odsłonić kolana i ramiona, to właśnie teraz należy o nie szczególnie zadbać. Ciekawą propozycją jest bezinwazyjny zabieg ujędrniający skórę – Pelleve. Okolice ramion oraz kolan niestety bardzo szybko tracą swoją elastyczność, przez co zaczynają nieestetycznie wyglądać. Zadbaj o nie już tej wiosny, aby latem bez obaw je odsłaniać.

pelleve

Utrata jędrności skóry kolan i ramion – przyczyny

Skóra wokół kolan i ramion posiada mniej tkanki tłuszczowej, dlatego jest szczególnie narażona na utratę jędrności. Szybko staje się wiotka i zaczyna wtedy nieestetycznie obwisać. Wśród przyczyn utraty elastyczności skóry wymienia się: gwałtowny spadek masy ciała, zaburzenia hormonalne, siedzący tryb życia oraz naturalny proces starzenia się organizmu (zmniejsza się wówczas produkcja kolagenu i elastyny). Kobiety, szczególnie w letnich strojach, uwielbiają odsłaniać kolana i ramiona. Warto więc zadbać o ujędrnienie tych miejsc już wiosną – w lato zobaczymy najlepsze efekty zabiegów.

Pelleve – ujędrnianie skóry kolan i ramion

Pelleve Radiage to innowacyjny zabieg służący odmłodzeniu i ujędrnianiu skóry. Wykorzystuje bezinwazyjną technikę, opierającą swoje działanie na energii fal radiowych podgrzewających skórę. W efekcie dochodzi do naturalnego pobudzenia produkcji kolagenu, co przyczynia się do wzrostu elastyczności skóry. Zabieg Pelleve wykonuje się najczęściej na twarzy, szyi, brzuchu, pośladkach czy udach. W Anlaya Day Spa polecamy go również w celu ujędrnienia skóry kolan i ramion. Warto zapoznać się także z naszą najnowszą promocją dotyczącą tego zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Do zabiegu Pelleve wykorzystuje się urządzenie emitujące fale radiowe, które podgrzewają kolagen. Na początku wybrane miejsce ciała smaruje się żelem chłodzącym, minimalizującym odczucie ciepła. Co ważne, zabieg nie wymaga podania dodatkowego znieczulenia. Podczas zabiegu głowica urządzenia jest przykładana do skóry, po czym wykonuje się nią delikatny masaż. Cała procedura trwa około godziny, bezpośrednio po zabiegu przez chwilę może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie.

Efekty zabiegu Pelleve:

  • pobudzenie procesów regeneracyjnych w skórze,
  • ujędrnienie skóry,
  • wymodelowanie skóry,
  • wygładzenie zmarszczek i bruzd.

Odsłoń kolana i ramiona na lato!

Zabieg Pelleve stymuluje powstawanie nowego kolagenu w skórze, dzięki czemu skutecznie i stopniowo ujędrnia skórę. Nasi specjaliści zalecają przeprowadzenie od 1 do 3 zabiegów – jeden zabieg w miesiącu. Wiosna to dobry moment, aby rozpocząć terapię, ponieważ najlepsze efekty będą widoczne właśnie w wakacje. Bez obaw będziesz mogła odsłonić piękne ramiona w bluzkach na ramiączkach i prezentować jędrne kolana w minispódniczkach.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroby skóry,
  • choroby nowotworowe,
  • implanty elektroniczne i metalowe,
  • opryszczka,
  • epilepsja.

Jeśli marzysz o pięknej i jędrnej skórze, którą będziesz mogła bez skrępowania eksponować już w najbliższe lato, to zabieg Pelleve jest idealną propozycją dla Ciebie! Poleca się go osobom, które zmagają się z utratą elastyczności skóry w różnych częściach ciała, nawet w tak problematycznych jak kolana i ramiona. Więcej informacji na temat zabiegu Pelleve znajdziemy na stronie anlaya.pl.