wlosy

Włosy to bogactwo na głowie, zadbaj o nie wraz z zabiegami pielęgnacyjnymi Carita

wlosy

Włosy to ten z kobiecych atrybutów, na który mężczyźni zwracają szczególną uwagę. Są nie tylko ozdobą, ale także wizytówką zdrowego stylu. Długie lub krótkie, pocieniowane lub ścięte na tę samą długość przyciągają wzrok. Aby włosy wyglądały na odżywione i piękne nie wystarczy ich wymodelowanie przy użyciu agresywnych metod. Każda z nas marzy o lśniących, jedwabiście gładkich i podniesionych u nasady włosach. Jak sprawić, aby oglądali się za nami nie tylko mężczyźni?

Co to jest Carita?

Długie włosy to nie tylko domena kobiet. Coraz więcej mężczyzn może pochwalić się kosmykami, które sięgają ramion. Czasem zapominamy, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja włosów lub nasze zabiegi są bezskuteczne. Tu pojawia się doskonałe pole do popisu dla zabiegu wykorzystującego preparaty kosmetyczne francuskiej firmy Carita z lat 50. Marka Carita posiada w swej ofercie kosmetyki, które cieszą się niemałą popularnością dzięki bezpiecznym, efektywnym i zdrowym dla włosów preparatom. Z zabiegu korzystają zarówno gwiazdy show biznesu, jak też zwykli ludzie. Linia Haute Beauty Cheveu zapewni nam profesjonalną pielęgnację, a sam zabieg jest wykonywany w jedynym miejscu w Polsce – w salonie Anlaya Day Spa w Józefowie.

Kosmetyki Carita Haute Beaute Cheveu

W serii Carita Haute Beauty Cheveu znajdują się preparaty, które wykorzystują naturalne substancje odżywcze. Podczas zabiegu pacjenci mogą liczyć na wzmocnienie włosów leczniczymi składnikami, jak też na przyjemny masaż głowy. Czynność ta chroni więc zarówno włosy, jak i skórę głowy. Linia kosmetyków stosowanych podczas zabiegu Carita zawiera:

  • Fluide de beaute 14 – suchy olejek, którego odprężające działanie zapobiega przesuszaniu się włosów i odwodnieniu,
  • Caritrix – tonik przeznaczony do skóry głowy, ziołowe ekstrakty mają działanie oczyszczające i odświeżające,
  • Gommage Revitalisant – odżywczy peeling do skóry głowy. Skóra jest oczyszczona, włosy podniesione u nasady i miękkie. Dzięki zastosowaniu tego kosmetyku eliminowany jest martwy naskórek, co przyczynia się do odświeżenia i dotlenienia skóry.

Efektywność zabiegów Carita

Zabiegi z użyciem leczniczych preparatów Carita zapewnią naszym włosom i skórze głowy odświeżenie i regenerację. Jeśli zależy nam na tym, aby włosy stały się lekkie, gładkie i mocne – ten zabieg jest dla nas! Nasze kosmyki po zabiegu Carita zyskają blask i staną się elastyczne, a my dotykając ich będziemy, mogli cieszyć się niesamowitą miękkością. To również zabieg, podczas którego mamy okazję skorzystać z relaksującego masażu głowy, przy czym skóra w tym miejscu jest dotleniana i wzbogacana substancjami odżywczymi. Włosy znacznie rzadziej ulegają przetłuszczeniu i zyskują objętość.