spa

Wizyta w SPA wspaniałym prezentem dla niej na Dzień Kobiet

spa

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca. W tym dniu kobiety rozpieszczane przez swych mężczyzn  mogą poczuć się jak prawdziwe księżniczki. Niewiele jest dni, w których mężczyźni powinni spełniać wszelkie zachcianki swych ukochanych. Ten szczególny dzień bez wątpienia się do nich zalicza. Klasyczne prezenty, jakie kobiety otrzymują w tym ważnym dla nich dniu to bukiety pięknych kwiatów, czekoladki i praliny osładzające dzień czy też drogocenna biżuteria. Są to klasyki, które nigdy nie wyjdą z mody i które wywołają uśmiech na twarzy każdej kobiety. W ten wyjątkowy czas można jednak pozwolić sobie na nutkę ekstrawagancji i wyjść poza oczekiwania partnerki. Idealnym sposobem na wyjątkowe spędzenie czasu w Dzień Kobiet jest wizyta w luksusowym SPA. Sprawdź, jakie możliwości kryje przed Twoją partnerką to miejsce i dlaczego jest to doskonały prezent na tę wyjątkową okoliczność.

Wyzwól jej prawdziwe piękno

Salony SPA oferują szeroką ofertę zabiegów, a wszystko po to, by Twoja ukochana czuła się w tym dniu wyjątkowo. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, wykorzystujących najnowsze technologie, salony mają w swej ofercie również różnego rodzaju masaże, które pozwolą zrelaksować i zregenerować się, a tym samym zapomnieć, choć na chwilę, o trapiących problemach dnia codziennego.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Salony SPA mają w swej ofercie mnóstwo zabiegów, które wpłyną korzystnie na samopoczucie, ale przede wszystkim poprawienie wyglądu Twojej partnerki. Specjalnie wyszkoleni profesjonaliści dokonają badania stanu skóry, tym samym przypisując ją konkretnemu rodzajowi. Zbadanie cery pozwoli dobrać odpowiedni rodzaj zabiegu, korzystnie na nią wpływając, a także sprawi, że rezultaty będą zachwycające. Każda kobieta ma inny typ skóry, co wiąże się z potrzebą dobrania odpowiednich, indywidualnie wyselekcjonowanych środków.

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry z makijażu, a więc Twoja ukochana nie musi się tym martwić – wszystko zrobią na nią specjaliści. Po oczyszczeniu twarzy z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, czyli tonizowaniu, które jest ważnym etapem przygotowanie skóry do zabiegu i stanowi również element nawilżający, można przystąpić do konkretnych działań. Oczyszczenie skóry z toksyn miało posłużyć przygotowaniu jej do wykonania peelingu. Peeling wchodzi w wewnętrzne warstwy skóry, dokładnie ją oczyszczając i pozbywając się martwego naskórka, a tym samym pobudza skórę do tworzenia nowych warstw naskórka. Dzięki temu skóra staje się gładsza, bardziej promienna, zwiększa jej ukrwienie i poprawia koloryt.

Istnieją różne rodzaje peelingów. Podzielić można je ze względu na metodę złuszczania:

  •         peeling chemiczny,
  •         peeling fizyczny,
  •         peeling mechaniczny.

Oraz na stopień głębokości złuszczania:

  •         peeling średniogłęboki,
  •         peeling głęboki,
  •         peeling powierzchniowy.

Niezależnie od rodzaju peelingu, twarz po zabiegu będzie jak nowa. Po zabiegu na twarz nakładana jest maseczka, zależnie od preferencji skóry. Może to być:

  •         maska regenerująca,
  •         maska nawilżająca,
  •         maska łagodząca.

Istotną informacją jest to,  że wszelkiego rodzaju peelingi wykonywane mogą być nie tylko na skórę twarzy, lecz także na ciało, co jest fantastyczną informacją dla pań borykających się z problemami skórnymi również w innych partiach ciała, niż twarz.

Zabiegi pielęgnacyjne ciała

Podstawowym i najbardziej znanym zabiegiem pielęgnacyjnym ciała jest oczywiście masaż. Masaż wykorzystywany i uwielbiany jest od najdawniejszych czasów w najliczniejszych kulturach na wszystkich kontynentach. Każda kobieta, niezależnie od miejsca, z którego pochodzi, będzie zachwycona prezentem w postaci masażu. Chwila przyjemności i relaksu, a także odprężenia jest wspaniałym prezentem, który możesz podarować jej w tak piękne święto, jakim jest Dzień Kobiet. W swej ofercie salony SPA mają szeroką gamę masaży, które sprawią, że Twoja ukochana poczuje się jak prawdziwa gwiazda.

Obdarowywanie prezentami powinno zdarzać się codziennie, nie tylko od święta. Dzień Kobiet jest jednak niezwykłym dniem, w którym powinieneś pokazać swej partnerce, że jest dla Ciebie naprawdę ważna. Kto wie, być może na Dzień Chłopaka odpłaci się ona tym samym.