Modelowanie biustu

Większe piersi bez skalpela? To możliwe!

Z czasem tkanka łączna w naszej skórze robi się coraz słabsza, traci kolagen, a efektem tego jest wiotka i mało jędrna skóra. To samo dotyczy również piersi, które zaczynają opadać i ulegają tym samym deformacji. Dzieje się tak głównie w czasie menopauzy oraz w okresie po ciąży. Kompleksy związane z niewłaściwym kształtem piersi dotykają równie często młode kobiety, szczególnie te, o raczej mniejszych rozmiarach biustu. Niejednokrotnie decydują się one na chirurgiczne powiększenie piersi, czyli wszczepienie implantów. Obecnie można tego uniknąć – jeżeli nie pragniesz radykalnie zwiększyć swojego biustu dowiedz się więcej o metodzie Morpho Bust.

Morpho Bust – na czym polega zabieg?

W odróżnieniu od operacji plastycznej powiększenia piersi, Morpho Bust cechuje bezinwazyjność i całkowicie naturalne efekty. Zabieg ten polega na masażu z zastosowaniem specjalistycznych substancji, które zawierają składniki aktywne. Należą do nich:

  • Volufiline – odpowiada za powstawanie pęcherzyków lipidowych a także wspomaga zagnieżdżenie się tkanki tłuszczowej w środku macierzy pozakomórkowej
  • Dermochlorella – pod nazwą tą kryje się wyciąg z zielonej mikroalgi, który dzięki zawartości aminokwasów oligopeptydów ma zwiększyć produkcję kolagenu I i III
  • Firmiderm – czyli połączenie substancji pochodzenia roślinnego. Ma spotęgować efekt ujędrnienia i wzmocnienia skóry

Przebieg zabiegu bezinwazyjnego powiększania piersi

Metoda Morpho Bust składa się z sześciu etapów. Cały zabieg trwa około 60 minut.
Na początku skóra musi zostać dokładnie oczyszczona, aby pozbyć się z niej wszelkich zanieczyszczeń i toksyn, które mogłyby zaburzyć pracę substancji. W tym celu skórę dekoltu i biustu przemywa się mleczkiem i tonikiem.

Drugim, bardzo ważnym krokiem, jest złuszczenie martwego naskórka. Miejsce zabiegowe zostaje poddane peelingowi, który skutecznie wygładza skórę i czyni ją gotową do dalszych zabiegów.

Następnie na dekolt i biust zostaje nałożone serum liftingujące. Ma ono wygładzić powierzchnię klatki piersiowej.

Po tym etapie okolice dekoltu i piersi zostają poddane długiemu i relaksująceu masażowi z użyciem kremu. Ma to pobudzić komórki do pracy – zostają dzięki temu lepiej ukrwione i dotlenione.

Po masażu na skórę ponownie zostaje nałożony krem – tym razem gruba warstwa, aby składniki odżywcze mogły dokładnie wniknąć w głąb skóry.

Ostatnim etapem jest nałożenie specjalistycznej maski na wcześniej przygotowaną gazę. Zostaje ona położona na biust i dekolt na czas ok. 15 minut. Potem zostaje ona zdjęta, a skórę należy jeszcze raz przemyć tonikiem.

Czy zabieg powiększania piersi Morpho Bust jest dla mnie?

Jeżeli marzysz o większych bardziej  kształtnych piersiach, a nie chcesz decydować się na wszczepienie implantów to warto skorzystać z tej metody. Jej zaletą jest całkowite bezpieczeństwo i bezinwazyjność. Można z niego również skorzystać, jeżeli pragniesz odmłodzić swoją skórę na dekolcie, zniwelować rozstępy, czy ujędrnić skórę biustu. Zabieg ten nie ingeruje w gospodarkę hormonalną, a badania in vitro potwierdzają efektywność Morpho Bust.
Aby powiększyć lub zrewitalizować biust nie trzeba już poddawać się operacjom plastycznym, które są kosztowne i często niebezpieczne dla naszego zdrowia. Zabieg Morpho Bust możesz wykonać np. w Anlaya Day Spa w Józefowie.