carita

Profesjonalna pielęgnacja włosów z produktami marki Carita

 

carita

Włosy to bardzo ważny element naszego całego wizerunku. Okalają twarz, więc przykuwają uwagę, już od pierwszego spojrzenia. Dlatego należy zawsze dbać o to, by wyglądały jak najlepiej i dodawały nam uroku. Oczywiście kolor i długość są bardzo ważne, przecież niemal w każdym sezonie modowym pojawiają się nowe trendy fryzjerskie, jednak fryzura to nie wszystko. Przede wszystkim chodzi o to, żeby włosy były zdrowe, zadbane i odżywione, ponieważ tylko wtedy będą wyglądać naprawdę pięknie.

Jak dbać o włosy?

Każdego dnia włosy są narażone na działanie wielu niekorzystnych czynników, a z niektórych zagrożeń nawet nie zdajemy sobie sprawy. Wystarczy pomyśleć o warunkach atmosferycznych, jakie panują, np. zimą – różnica temperatur na zewnątrz i wewnątrz jest bardzo duża, powietrze bardzo suche od ogrzewania, a włosy są nieustannie targane przez szaliki, czapki, kurtki… Wiele kobiet twierdzi, że to właśnie zimą kondycja ich kosmyków jest najgorsza. Fryzura nieustannie się puszy i elektryzuje, a ułożenie czegoś, co przetrwa cały dzień jest niemal niemożliwe.

Oczywiście oprócz tego, co dzieje się za oknami jest jeszcze kwestia nieodpowiedniej diety i niedoborów witamin oraz minerałów. Jednak z pewnością bardzo dużo szkód może również wyrządzić nieodpowiednia pielęgnacja.

Pierwszy krok w dbaniu o włosy to dobranie odpowiednich kosmetyków. Przede wszystkim chodzi o to, żeby działały dokładnie na te problemy, z jakimi się borykamy. W każdej drogerii można znaleźć niemal nieograniczoną ilość kosmetyków do różnych rodzajów włosów, np. do przetłuszczających się, suchych, zniszczonych, z łupieżem, farbowanych, pozbawionych blasku, cienkich, puszących się, itd. Kluczem do udanej pielęgnacji jest dobry, przemyślany wybór, tzn., że nawilżający szampon wyrządzi duże szkody, jeśli użyjemy go na przetłuszczające się kosmyki i odwrotnie. Poza tym, warto pamiętać, że sam szampon nie wystarczy. Do wyboru jest jeszcze wiele innych produktów, np. odżywki, maski, mgiełki, olejki. Najprostszym i najlepszym rozwiązaniem jest kupienie całej serii produktów, które należą do jednej linii, dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy pewność, że działanie jest skoncentrowane i o wiele mocniejsze.

Carita – profesjonalne kosmetyki do włosów

Często zwykła, domowa pielęgnacja nie jest wystarczająca, poza tym wymaga dużo cierpliwości i systematyczności. Dużo lepszym rozwiązaniem jest wykonanie profesjonalnego zabiegu z użyciem sprawdzonych kosmetyków. Anlaya Day Spa oferuje swoim klientkom produkty francuskiej marki Carita, które charakteryzują się unikalną recepturą, pielęgnującą nie tylko włosy, lecz także skórę głowy. W ofercie jest wiele różnych wariantów zabiegu, do użycia których używa się kosmetyków takich jak: olejki, toniki, a nawet specjalne peelingi do skóry głowy. Po konsultacji, specjalista zaleci najlepszą możliwość, która przyniesie doskonałe efekty.

Jakich rezultatów można się spodziewać po Carita? Przede wszystkim zarówno włosy, jak i skóra głowy są odżywione i zregenerowane, a oprócz tego kosmyki stają się wygładzone, mocniejsze i błyszczące. Fryzura jest lekka i elastyczna, natomiast skóra głowy nie przetłuszcza się tak szybko, więc dłużej można się cieszyć świeżością. Carita to doskonały sposób na kompleksową pielęgnację, głęboką regenerację i odżywienie, markowe kosmetyki są gwarancją sukcesu.