Pretty female face of a beauty asian over white background

Nie pozwól przebarwieniom na szpecenie Twojej skóry!

Pretty female face of a beauty asian over white background

Przebarwienia, szczególnie te występujące na szyi i dekolcie, to koszmar każdej kobiety. Przez nie, zbyt często wstydzimy się odsłaniać własne ciało. Latem, powoduje to straszną męczarnię i w pewnym stopniu nas ogranicza, co bez wątpienia nie jest przyjemnym uczuciem. Może więc zamiast ukrywać niedoskonałości, lepiej jest się ich pozbyć raz na zawsze? Z pomocą przychodzi nam skuteczny zabieg usuwania przebarwień popularnym preparatem Cosmelan, którego doceniają liczni użytkownicy na całym świecie.

Czym jest Cosmelan i jak działa?

Cosmelan to niezwykle nowoczesny, bezsprzecznie innowacyjny środek. Jego działanie oparte jest przede wszystkim na wykorzystaniu bogatych właściwości substancji, które hamują tyrozynazę, czyli podstawowy enzym, odpowiadający za proces formacji melaniny. Niektóre składniki preparatu odwracają przemiany metaboliczne w organizmie, co przynosi imponujące efekty. Zabieg Cosmelan w Polsce przeprowadzany jest m.in. przez Anlaya Day Spa. To swoisty peeling chemiczny, a jednocześnie najlepsza kuracja wybielająca dostępna na obecnym rynku. Odznacza się ona potwierdzoną skutecznością i została szczegółowo przetestowana w licznych badaniach klinicznych, które najlepiej świadczą o jej wyjątkowości.

Główne właściwości preparatu Cosmelan:

 • w jego składzie znajdują się czynniki, które powodują natychmiastowe działanie,
 • charakteryzuje się brakiem substancji o działaniu keratolitycznym,
 • daje gwarancję całkowitego bezpieczeństwa,
 • umożliwia wykonywanie zabiegu niezależnie od pory roku,
 • umożliwia wykonywanie zabiegu niezależnie od fototypu skóry.

Jak wygląda zabieg?

Ważną informację stanowi fakt, że zabieg Cosmelan przebiega dwuetapowo:

 1. Najpierw na skórę szyi lub dekoltu aplikowana jest specjalna maska. Odbywa się to w gabinecie kosmetycznym. Potem, preparat zmywa się po kilku godzinach, po powrocie do domu.
 2. Druga faza kuracji obejmuje regularne stosowanie odpowiedniego kremu podtrzymującego, co ma miejsce już w warunkach domowych. Czas trwania tego etapu jest ustalany za każdym razem przez specjalistę, ponieważ to bardzo indywidualna kwestia i zależy od potrzeb konkretnego pacjenta.

Efekty

Cosmelan przynosi wyraźne rezultaty od razu po zabiegu, a z upływem dni i tygodni stają się one coraz widoczniejsze. Dodatkowo, terapia skutecznie radzi sobie także z przebarwieniami, powstałymi wskutek nadmiernego działania promieni słonecznych, co jest jej ogromną zaletą. Ponadto procedura powoduje:

 • ogólną poprawę kondycji skóry,
 • rozjaśnienie przebarwień o nawet 95% w przeważającej liczbie przypadków (99%),
 • znaczne zwężenie porów,
 • intensywna stymulację odnowy kolagenu i produkcji elastyny.

Rewolucyjny zabieg z użyciem kosmetyku Cosmelan powoduje liczne pozytywne zmiany w niezdrowej strukturze skóry, pomagając jej w dogłębnej regeneracji. Ciemne plamki znikają z szyi i dekoltu błyskawicznie. Ta metoda na przebarwienia to niezastąpiony sposób na pożegnanie się z defektami skóry.

Procedura jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie naraża organizmu na pojawienie się jakichkolwiek skutków ubocznych. Cosmelan jest zdecydowanie lepszy od popularnych kuracji depigmentacyjnych. Wprost idealnie sprawdza się on w walce o piękną skórę szyi i dekoltu, co zgodnie potwierdzają pacjenci, niezwykle zadowoleni z efektów tej niesamowitej substancji!