pakiet ślubny2

Pakiet ślubny, czyli zabiegi dla panny młodej i pana młodego

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu pary. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna chcieliby się w tym dniu prezentować nienagannie. Ogromne znaczenie w tym względzie ma odpowiednio dobrany strój, jednak największą rolę odgrywa dobre samopoczucie i wypoczęcie widoczne na twarzach młodej pary. Ciekawy pomysł na kompleksowa pielęgnację przed ślubem jest pakiet ślubny, w którym zawierają się różne usługi kosmetyczne dla niej, jak i dla niego.

pakiet ślubny2

Pan Młody

Specjaliści z Anlaya Day Spa przygotowali dla panów mających wkrótce stanąć przed ołtarzem kilka propozycji pakietów, zawierających zestaw zabiegów pielęgnacyjnych. Zapewnią one Panom Młodym atrakcyjny wygląd podczas uroczystości.

W każdym z pakietów znajdują się usługi takie jak: manicure męski, wizyta u fryzjera, indywidualnie dobierany zabieg pielęgnacyjny na twarz oraz na życzenie makijaż męski. Panowie, którzy chcieliby zażyć nieco więcej luksusu lub zrelaksować się przed ważnym dniem, mogą wybrać pakiet ślubny zawierający dodatkowo masaż klasyczny lub relaksacyjny. Po takich zabiegach Pan Młody będzie nie tylko czuł się znakomicie, ale i doskonale zaprezentuje się na uroczystości.

Pakiet ślubny dla Panny Młodej

Przygotowania do ślubu są czasochłonne, nie mniej czasu poświęcić należy także na to, by tego wyjątkowego dnia prezentować się nienagannie. Panny Młode mogą skorzystać z jednego z szeregu pakietów usług przygotowanych specjalnie dla nich, by poczuły się wyjątkowo i by tak samo świetne wyglądały na uroczystości.

W każdym z pakietów są usługi obejmujące troskę o najbardziej istotne elementy wyglądu, czyli te obszary, na które uwaga zwracana jest najczęściej. Są to:

  • makijaż ślubny – próbny oraz ostateczny, a także konsultacje,
  • fryzura ślubna – konsultacje, fryzura próbna oraz ostateczna,
  • henna oraz regulacja brwi,
  • manicure oraz pedicure.

Są to podstawowe zabiegi, które warto wykonać pod okiem specjalistów, by w ten ważny dzień wyglądać i czuć się wspaniale. Zabiegi te pozwolą wydobyć naturalne piękno kobiety i podkreślić jej urodę tak, by prezentowała się nienagannie. Pakiety można dowolnie rozszerzać wedle upodobań i potrzeb Panny Młodej. Do pakietu dodać można zabiegi takie jak:

  • zabieg oczyszczająco-rewitalizujący na twarz z kolagenem,
  • peeling całego ciała wraz z nałożeniem produkty samoopalającego,
  • odmładzający, wygładzający i odświeżający zabieg na twarz.

Pakiet ślubny to interesująca propozycja dla tych, którzy chcieliby doskonale czuć się i świetnie wyglądać w tym ważnym dniu. Jest to także duże ułatwienie, ponieważ wszystkie najważniejsze kwestie związane z wyglądem w dniu ślubu załatwiane są w jednym miejscu, co oszczędza wiele stresu.

Wieczór panieński w SPA

Jeśli zawsze marzyłaś o spędzeniu ostatniego wieczoru wolności w SPA, oddając się relaksacyjnym zabiegom, twoje marzenie może się spełnić. Anlaya Day Spa umożliwia bowiem urządzenie w SPA wieczoru panieńskiego, podczas którego zaproszone przez Pannę Młodą kobiety będą mogły skorzystać z szeregu zabiegów z oferty SPA. Ponadto w atrakcjach przewidzianych na wydarzenie tego typu znajduje się również poczęstunek. Jest to oryginalny sposób na spędzenie wieczoru panieńskiego i niewątpliwie zapewni wiele wrażeń każdej uczestniczce.

Pakiet ślubny to ciekawy pomysł dla tych, którzy chcą mieć wszystko pod kontrolą. Zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne dla niej i dla niego to gwarancja doskonałego wyglądu i świetnego samopoczucia podczas jednego z najważniejszych dni w życiu.