pakiet ślubny

Olśniewaj na własnym weselu, wypróbuj zabiegi Intraceuticals

Przygotowania przedślubne to trudny okres zwłaszcza dla przyszłej panny młodej. Stres, dziesiątki spraw do domknięcia i nieprzespane noce odbijają się na naszej twarzy, co może spowodować, że w najważniejszym dniu życia nasza twarz będzie szara i zmęczona. Jak temu zapobiec? Wypróbuj zabiegi serii Intraceuticals dostępne w klinice Anlaya Day Spa w Józefowie.

pakiet ślubny

Jak działa metoda Intraceuticals?

Zabiegi Intraceuticals opierają swoje działanie na wykorzystaniu tlenu hiperbarycznego, który stymuluje skórę do wchłaniania substancji odżywczych zawartych w specjalnym serum, którego głównymi składnikami są: kwas hialuronowy, witaminy A, E i C, przeciwutleniacze oraz oleje roślinne, odmładzające i regenerujące strukturę skóry.

Specjalne zastosowanie ma tutaj kwas hialuronowy, który występuje w preparatach w dwóch postaciach:

 • niskocząsteczkowej, którego zadaniem jest głębokie nawilżenie oraz transport substancji odżywczych do najgłębszych warstw skóry,
 • wielkocząsteczkowej, wiążącej i utrzymującej wodę w skórze.

W zależności od potrzeb naszej skóry możemy skorzystać z jednego z czterech specjalnie wyselekcjonowanych preparatów:

 1. Rejuvenate- starzenie się skóry
  Wzbogacony w dodatkowy kwas hialuronowy oraz witaminy A,B,C i E, które odmładzają naszą skórę i wygładza drobne zmarszczki.
 2. Opulence- przebarwienia
  Rozjaśnia przebarwienia skóry oraz wyrównuje jej koloryt, ograniczając nadmierne wydzielanie przez skórę melaniny. Swoje działanie zawdzięcza zielonej herbacie oraz kompleksowi rozjaśniającemu.
 3. Clarity- trądzik i stany zapalne skóry
  Stworzony w celu leczenia różnych typów trądziku, usuwa zrogowaciały naskórek oraz stany zapalne. Stworzony na bazie “eliksiru młodości”, czyli kwasu alfa liponowego.
 4. Atoxelene- zmarszczki
  Intensywny środek odmładzający, usuwający  zmarszczki mimiczne z okolic oczu i ust, stanowi dobrą alternatywę dla klasycznego botoxu. W jego składzie znajdziemy specjalny środek hamujący skurcze mięśni.

Jak wygląda procedura zabiegów Intraceuticals?

Każdy zabieg poprzedza dogłębne oczyszczenie skóry, następnie za pomocą specjalnego aplikatora wytwarzającego tlen hiperbaryczny serum przedostaje się do wewnętrznych warstw skóry. Jest to metoda bardzo bezpieczna, zapewniająca natychmiastowe rezultaty, i niepowodującą powikłań.

Jakich rezultatów możemy się spodziewać dzięki zastosowaniu metody Intraceuticals?

Zabieg ten jest doceniany przez światowej sławy gwiazdy oraz często stosowany przed ważnymi wyjściami (w tym przed ślubami) ze względu na swoje natychmiastowe działanie. Już kilka minut po zakończeniu procedury możemy zaobserwować zmiany w zakresie:

 • rozświetlenia i rozjaśnienia cery,
 • głębokiego nawilżenia skóry,
 • napięcia i zwiększenia gęstości skóry,
 • wygładzenia zmarszczek,
 • redukcji stanów zapalnych.

Warto też zauważyć, że metoda Intraceuticals jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, dzięki czemu mogą z niej skorzystać nawet panie będące w ciąży lub karmiące piersią.

Rozświetlenie to nie wszystko- kompleksowy pakiet przedślubny.

Piękna, rozświetlona cera to zaledwie pierwszy krok do olśniewającego wyglądu panny młodej. Równie ważną rolę pełni odpowiedni dobór fryzury i makijażu, a nawet lakieru do paznokci, bo przecież diabeł tkwi w szczegółach! Dlatego niezwykłym ułatwieniem są dostępne w prestiżowym salonie urody Anlaya Day Spa pakiety przedślubne. Dzięki nim w jednym miejscu zajmą się Tobą profesjonaliści z zakresu: fryzjerstwa, manicure, makijażu, oraz zabiegów kosmetycznych takich jak właśnie Intraceuticals czy peeling całego ciała. Pozwoli Ci to poczuć, że jesteś we właściwych rękach i odpocząć. Pamiętaj, że zestresowana panna młoda to zły początek małżeństwa!