makijaz slubny

Makijaż ślubny – poczuj się i wyglądaj wyjątkowo, wkraczając na nową drogę życia!

makijaz slubny

Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami. Chciałabyś wszystko zaplanować i mieć pewność, że każdy aspekt zostanie dopięty na ostatni guzik. Przymiarki białej sukni, oryginalna fryzura i makijaż. Współczesne kobiety są doskonale przystosowane do wykonywania kilku czynności jednocześnie – planowania i dbania o szczegóły. Zanim jednak przystąpimy do samodzielnego wykonywania makijażu, warto zastanowić się, czy nie lepiej oddać się w ręce profesjonalisty.

Jeśli pragniemy, aby aparat fotograficzny i kamera zapamiętały nas i przedstawiły w jak najlepszym świetle, warto skorzystać z pomocy osób, które dostosują makijaż do typu naszej urody, sukni i fryzury. Dowiedz się, jak uczynić ten dzień niezapomnianym!

Biała suknia

Przedślubny chaos nie pomaga uporządkować ani myśli, ani zaległych spraw. Lista gości, wybór sali i orkiestry, obrączki, garnitury i suknie… Przyszła panna młoda ma wiele na głowie, dlatego wybór sukni ślubnej nie powinien być przypadkowy. Przyglądając się aktualnym trendom, można dostrzec, że rok 2016 urzeka prostotą. W tym sezonie królują klasyczne suknie bez bogatych zdobień.

Prosty krój, ale tylko z pozoru, został wyposażony w prześwitujące materiały, koronkę i odważne wcięcia. Modne są również falbanki, kołnierze oraz szerokie pasy z motywami kwiatowymi. To oczywiście trendy, za którymi możemy podążać lub też nie. Dla tradycjonalistek tego dnia nie może zabraknąć klasycznego welonu, prostej, skromnej sukni i subtelnie podkreślonych oczu. Warto pamiętać o tym, że suknia powinna współgrać z fryzurą i makijażem.

Jaka fryzura na ślub?

Przede wszystkim – niepochopna. Kilka godzin przed uroczystą ceremonią zawarcia związku małżeńskiego z ukochanym mężczyzną w obecności rodziny i przyjaciół nie zaleca się eksperymentowania z włosami, a zwłaszcza ich koloryzacji. Warto udać się do zaufanego salonu fryzjerskiego nieco wcześniej i poszukać ślubnej inspiracji w katalogach lub porozmawiać na ten temat z profesjonalistą.

W 2016 roku modne uczesania obejmują romantyczne fale, a także stylizowane na pozorny, francuski nieład luźno upięte włosy. Rzucającym się w oczy, ale nie przytłaczającym sukni i makijażu dodatkiem, są połyskujące w świetle spinki, wstążki, diademy lub opaski. Jeśli zamierzamy tego dnia włożyć szykowną suknię, należy zachować umiar w makijażu i fryzurze. Minimalistkom spodoba się mocno upięty kok, w przypadku sukni o prostym kroju doskonałym rozwiązaniem będzie zaczesanie włosów do tyłu, a wielowarstwowe i zwiewne kreacje uzupełnią warkocze.

Profesjonalny makijaż ślubny

Zasada stylizacji ślubnej nie odbiega mocno od stylu miejskiego. Reguły są te same – zachowaj umiar. Jeśli nie jesteśmy w stanie zdecydować, w jakim makijażu będzie nam najbardziej do twarzy, pomocą służą specjaliści z salonu urody Anlaya Day Spa w Józefowie, według których makijaż ma być dopełnieniem sukni, bukietu i fryzury.

Profesjonalny makijaż ślubny nie tylko pozwoli ukryć nasze niedoskonałości, ale także wyeksponuje kolor oczu, kształt twarzy, długość rzęs czy pełne usta. Niezależnie od typu urody makijaż ślubny powinien być subtelny, elegancki i trwały. Dzięki odpowiednio wykonanemu make-up’owi nie tylko pięknie się zaprezentujemy w kościele, ale też będziemy mogły bawić się do białego rana bez obaw, że chwile wzruszenia lub taniec naruszą starannie wykonany makijaż.

W przypadku makijażu ślubnego warto jest zaufać profesjonalistom, którzy przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków dołożą wszelkich starań, aby dzień ślubu był najpiękniejszym dniem w życiu każdej panny młodej. Delikatny i klasyczny czy mocny i wyrazisty? Wybór należ do Ciebie.