makijaz na sylwestra warszawa

Makijaż na sylwestrową zabawę – sprawdź, gdzie możesz wykonać najlepszy!

Makijaż sylwestrowy to jeden z tych makijaży, który wśród ekspertów w dziedzinie zaliczane są do tzw. makijaży okolicznościowych. Jego wyjątkowość polega jednak na tym, że jest ozdobą w czasie balu dla każdej kobiety, która pragnie wyglądać w nim równie wyjątkowo. Wieczór sylwestrowy kojarzy się każdemu z czasem imprez, wariactw i szaleństw, których inny okres w roku jest pozbawiony z uwagi na codzienne obowiązki, kiedy to normalne okoliczności dnia codziennego powodują, że nie pozwalamy sobie na wystrzałowy wieczorowy makijaż – ten bowiem zastrzeżony jest tylko na Sylwester!

makijaz na sylwestra warszawaWyjątkowy makijaż sylwestrowy

W odróżnieniu od makijażu permanentnego, u podstawy którego leży przede wszystkim wygoda i trwałość, w makijażu wieczorowym zwraca się uwagę przede wszystkim na elementy, które na pozór wydają się być tylko niuansami, jednak stanowią klucz do tego, by nasz wygląd zachwycił niejednego uczestnika balu… Tajemnica tkwi bowiem w grze światło-cieniem – jeżeli chcemy olśniewać wszystkich wokół, to nie możemy zapominać o rzeczy podstawowej, jaką jest blask, dodający wyrazistości każdej szarej myszce i powodujący, że będziemy prezentować się olśniewająco! Nie zapominajmy jednak, aby poruszyć naszą wyobraźnią – to ona może pokierować nas w nieodkryte dotąd rejony makijażowe. Bądźmy zatem inspiracją dla naszych stylistek i stylistów w salonach i klinikach kosmetycznych. Eksperci z klinika Anlaya w Józefowie już czekają na Twoje sugestie wizażowe i są otwarci na wszelkie propozycje. Ponadto kreatywnie rozwiną Twoje wyobrażenia o perfekcyjnym makijażu – wszystko po to, by Twoje oczekiwania zostały indywidualnie dopasowane do Twojego wyjątkowego naturalnego wizerunku. Przygotuj się zatem na niepowtarzalną przygodę, która swój początek bierze w klinice, a wieńczy ją bal, a na nim Ty w swoim olśniewającym wieczorowym makijażu!

Co z trwałością w makijażu sylwestrowym?

Wiedząc już zatem, że ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, musisz jeszcze zdać sobie sprawę z tego, że wieczorowy makijaż powinien być odpowiednio dopasowany do zewnętrznych warunków, w których przyjdzie mu zaistnieć. Nie należy zapominać, że zabawa będzie trwała stosunkowo długo, stąd nie tylko trendy i nasze oczekiwania są tutaj ważne. Trzeba mieć jeszcze na uwadze zapewnienie naszemu sylwestrowemu makijażowi trwałości – powinien przecież olśniewać nie tylko na samym początku imprezy i w końcowym kulminacyjnym momencie roku kalendarzowego, ale także wówczas, gdy w szampańskim nastroju nadejdzie czas powrotu na parkiet – przecież to tak naprawdę wtedy zacznie się to, na co każda z nas czeka. Wizażyści z kliniki Anlaya wiedzą doskonale, że wszelkie pudry, spraye oraz podkłady wzmacniające, utrwalające i przedłużające piękno naszego make upu to absolutna podstawa w makijażu wieczorowym, przede wszystkim w makijażu oczu, ponieważ w tej części twarzy podatność na zmywanie oraz różne przetarcia jest największa.

Sylwestrowy makijaż w trendy barwach

Musimy pamiętać, że przebywając w miejscach z reguły słabo oświetlonych światłem pochodzącym ze sztucznego źródła, musimy zwrócić uwagę głownie na intensywność, ekspresywność i wymowność naszego wymarzonego makijażu, jeżeli ma on być zauważony nawet przy niezbyt mocnym i w dodatku sztucznym świetle, jak w przypadku światła świec. Dla doświadczonych wizażystów słabe światło to podstawowy motyw, którym kierują się przy doborze makijażu, aplikując przede wszystkim intensywne kolory i wyjątkowo czytelne kreski. Jak to już zostało zauważone, makijaż sylwestrowy ma być ponadto przepełniony blaskiem, powinien olśniewać. Dlatego jedną z pierwszoplanowych ról gra tutaj brokat, który w sylwestrowych trendach makijażowych istnieje od lat i ma się całkiem nieźle! Brokat nakładany jest na powieki, ale też na skórę, włosy, twarz i dekolt. Nieprzeciętność spojrzeniu dodadzą cyrkonie albo np. bardzo drobne perełki. Wizażyści nieraz proponują klientkom skorzystanie ze sztucznych rzęs albo nałożenie kilku grubych warstw tuszu. Wszystko po to, by nasze spojrzenie nabrało uwodzicielskiego charakteru i zmysłowości.

Nie ograniczajmy zatem naszej wyobraźni, pamiętając jednak, że trwałość i podkreślenie naturalnych walorów naszej urody powinny grać w sylwestrowych okolicznościach pierwsze skrzypce!