lifting

Lifting twarzy bez skalpela

Zmarszczki i utrata jędrności skóry, to problem wielu kobiet. Niestety kremy przeciwzmarszczkowe penetrują tylko do powierzchownych warstw naskórka i są nieskuteczne w walce z głębokimi zmarszczkami, natomiast zabiegi chirurgii plastycznej, mimo swojej skuteczności, często wiążą się z powikłaniami, co zniechęca wiele kobiet do ich stosowania. Jeśli szukasz skutecznej i bezpiecznej metody to zabieg Pelleve jest właśnie dla Ciebie.

lifting

Pelleve  – przebieg zabiegu

W trakcie zabiegu wykorzystywana jest energia fal radiowych. Na twarz aplikowany jest chłodzący żel, a energia fal radiowych pobudza tkankę podskórną do odnowy – włókna kolagenowe się kurczą i napinają, a skóra staje się gładsza i bardziej napięta. Zabieg może być wykorzystywany do leczenia “kurzych łapek”, zmarszczek wokół ust, zmarszczek na szyi, a także do wysmuklenia i ujędrnienia brzucha, wewnętrznych i zewnętrznych części ud, pośladków, kolan, a nawet grzbietów dłoni. Eksperci z Anlaya Spa Day szczególnie polecają Pelleve przy obwisłym podbródku – technika ta pozwala pozbyć się nadmiaru skóry i wymodelować owal twarzy.

Pelleve – bezpieczeństwo i rezultaty

Technologia chłodzenia skóry CoolTech sprawia, że zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla powierzchownych warstw skóry. Po zabiegu miejscowe niewielkie zaczerwienienie widoczne jest zwykle przez niecałą godzinę, więc od razu można wrócić do codziennych obowiązków. Rezultaty są widoczne od razu, jednakże działanie terapeutyczne Pelleve nasila się w czasie, co oznacza, że pełny efekt jest widoczny po upływie kilku miesięcy od zabiegu. W przeciwieństwie do lasera, zabieg Pelleve może być bezpiecznie wykonywany także latem. Rezultaty utrzymują się do 24 miesięcy po zabiegu, warto pamiętać, że skóra nadal podlega procesom starzenia i ostatecznie może być konieczne wykonanie kolejnego zabiegu.

Pelleve – przeciwwskazania

Zabiegu nie zaleca się Paniom z ostrą niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy, neuralgiami, zaburzeniami krążenia obwodowego, zarostowym zapaleniem żył, chorobą afektywną dwubiegunową, psychozą, a także Paniom z rozrusznikami serca. Przed przeprowadzeniem zabiegu konieczna jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, który wykluczy wszelkie ewentualne przeciwwskazania.