dieta AZ algi

Dieta Andrea Zagozdy – wyszczuplająca moc alg

Długie i drakońskie diety, ćwiczenia, które nie mają końca- największe zmory osób, które chcą stracić zbędne kilogramy. Nie wszystko pomaga w osiągnięciu celu. Często nie wychodzi to jak powinno. Znalazł się jednak sposób na ciekawą dietę, która może pomóc wielu osobom w pokonaniu zbyt dużej ilości kilogramów.

Czym cechuje się dieta Andrea Zagozdy?

Opiera się ona o naturalne składniki pochodzenia morskiego. Jest to dieta wyszczuplająca, która została specjalnie zaprojektowana. Wykorzystywany jest skoncentrowany ekstrakt z alg Laminaria Digitata, inaczej zwany Sea Plasma. Pozwala na codzienne oczyszczanie i jednoczesne dostarczenie w pełni odżywczych produktów, które są naturalne. W skład holistycznej diety AZ Andrea Zagozdy wchodzą części takie jak: zabiegi algowe, kąpiele tudzież detoks, kwintesencja kuracji zawiera się w tych wszystkich elementach.

Z jakich elementów składa się dieta AZ?

Cały pakiet kuracji podczas diety AZ występuje w kilku wersjach. Jest to wersja podstawowa lub optymalna oraz z zabiegami w gabinecie kliniki medycyny estetycznej, bądź bez nich. Składowe diety AZ to: detox AZ, płyn do kąpieli z algami, eliksir z alg morskich, koktajle, kapsułki algowe.

Charakterystyka elementów diety Andrea Zagozdy?

Po pierwsze, płyn do kąpieli z algami w głównej mierze przyspiesza metabolizm. Przywraca gładkość i elastyczność skóry. Z kolei eliksir z alg morskich dostarcza do organizmu sporą ilość minerałów i pierwiastków, które są potrzebne w organizmie człowieka. Ma on ochronić organizm przed utratą składników mineralnych, które można utracić podczas stosowania diety. Wspomaga również przemianę materii i oczyszczanie organizmu. Inną częścią diety jest detox AZ. Jest specyfikiem stworzonym do picia. Składniki w nim zawarte mają usprawnić oczyszczanie jelit z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Daje możliwość lepszego wchłaniania witamin i minerałów, a także lekkość organizmu. Kapsułki algowe mają za zadanie hamować uczucie głodu, ale przede wszystkim pomóc w przyspieszeniu spalania kalorii. Usuwają toksyny i zbędne produkty przemiany materii – tłumaczą eksperci z Anlaya Day SPA. Koktajle natomiast zastępują posiłek. Ułatwiają trawienie i zmniejszają nadwagę. Nie czuje się przy tym głodu ani niedosytu.

Jakie skutki przynosi kuracja AZ?

Efektem, który chcemy osiągnąć jest spadek masy ciała. W tym przypadku może on wynieść od około 3 do 5 kg tygodniowo. Zmniejsza się również obwód ciała. Organizm zaczyna się oczyszczać. Dieta pozwala usunąć toksyny i nadmiar wody (bez utraty równowagi mineralnej)  z organizmu, ale także uregulować metabolizm. Kuracjusze mają więcej energii. Czasami dochodzi do złagodzenia, a nawet cofnięcia chorób takich jak: cukrzyca, alergia, nadciśnienie lub choroby układu pokarmowego.

Czy występują przeciwwskazania do skorzystania z diety Andrea Zagozdy?

Występują także pewne okoliczności, które przeszkadzają w stosowaniu diety AZ. Wykluczona będzie dla osób z nadczynnością, jak i niedoczynnością tarczycy. Klienci z chorobą Hashimoto również nie powinny stosować kuracji. Specjaliści z Anlaya Day SPA, którzy mają w swojej ofercie kurację dietą AZ przestrzegają klientów, którzy mają problemy  z przyswajaniem jodu, aby powstrzymały się od korzystania z diety.

Czy warto skorzystać z diety Andrea Zagozdy?

Kuracja dietą AZ jest skuteczna, nie powoduje także efektu jojo. Warto skorzystać z niej, kiedy chcemy się odchudzić, ale także opanować swój metabolizm, aby działał poprawnie Usunięte zostają także toksyny i zbędne produkty przemiany materii. Osoby stosujące dietę odczuwają poprawę samopoczucia, a ich wygląd się polepsza. Dieta AZ jest warta uwagi, trzeba jednak pamiętać o przeciwwskazaniach.